Pasākumi un aktivitātes

Starptautiska Ara izgl.diena22.pdf
Balto galdautu afisa22.pdf

3. maijā Ziemeļvidzemes pamatskolas ēdnīcā pirms pusdienām valdīja svētku noskaņa. Katrai klasei uz galda tika klāts balts galdauts, lai radītu svētku sajūtu un pusdienas padarītu svinīgākas. Galdā tika celtas svētku pusdienas.

Baltu galdautu skolā klājam katru gadu, atzīmējot Latvijas Republikas atjaunošanas gadadienu, izjūtot lepnumu par savu valsti.

Lai skaistas svētku svinēšanas tradīcijas katrā ģimenē!

2022.04.29_talka 22.04 (1).pdf

 Celies, posies, iesaisties – dari Latviju tīrāku!

#Lielātalka2022 

#ekoskola 

#Ziemeļvidzemespamatskola

Kā jau katru gadu, aprīlī notiek Lielā talka, kurā katrs Latvijas iedzīvotājs pieliek roku, lai mūsu valsts kļūtu par zaļāko un tīrāko valsti pasaulē. 29. aprīlī Ziemeļvidzemes pamatskolas izglītojamie kopā ar skolas darbiniekiem veica pavasara tīrīšanas darbus skolas teritorijā. Kopīgais darbs vides sakopšanā talciniekos radīja saliedētību un vienotību. Pēc kopīgi paveiktā darba talkotājus pārņēma gandarījuma sajūta, redzot tīro un skaisto Ziemeļvidzemes pamatskolas apkārtni. 

Talkošanas laikā mūs apciemoja Vaidavas pagasta pārvaldnieks Toms Jansons kopā ar „Latvijas Maiznieks” pārstāvi, kura katram izglītojamajam pasniedza maizes kukulīti no savas produkcijas.


Ziemeļvidzemes internātpamatskola aicina audzēkņus un viņu vecākus uz satikšanās dienu!

23.augustā no plkst. 10:00 - 16:00, Dauguļos un 24.augustā no plkst. 10:00 - 16:00, Vaidavā.


Satikšanās dienas gaitā būs iespēja iepazīties ar izglītības iestādi un tās attīstības virzieniem! Ar nepacietību gaidām ciemos – Jūs esiet gaidīti pie mums!

23.07.-28.07.2018. deviņi Ziemeļvidzemes internātpamatskolas bērni izbauda Latvijas Bērnu bāreņa fonda (LBBF) iespaidiem bagāto nometni 

Uzklikšķini uz foto un atvērsies galerija!

Iespēja bērniem izbaudīt notikumiem un aktivitātēm bagātu nedēļu, kuras laikā tiek daudz piedzīvots, sajusts, redzēts, izgatavots, izzināts un iegūts! 

1 diena: Sv. Pētera baznīca; Avārijas Brigādes atrakciju parks; Saldumu darbnīca "Skrīveru saldumu" ražotnē; baseins.

2 diena: skats uz Rīgu no Sv. Pētera baznīcas torņa; supošana (airēšana uz dēļa) Rīgas kanālā; Getto Games florbola spēle Grīziņkalnā; baseins.

3 diena: Tarzāna trase Siguldā; Minhauzena muzejs; sportiska pēcpusdiena jūras krastā Lilastē. 

4 diena: Līvu Akvaparks, braukšana ar kartingiem, radošās darbnīcas, brauciens ar kuģīti pa Daugavu.

5 diena: futbola spēle ar Futbola Federācijas tiesnesi, gatavošanās noslēguma ballei, balle LBBF centrā "Augstāk par zemi" ar mākslinieku uzstāšanos, rotaļām, dejām un zviedru galdu.